Bestuur en administratie

Nederlandse Dobermann Club - NDC

Nederlandse Dobermann Club NDC
P.a. Willem Alexanderstraat 33
3238 XS Zwartewaal

KVK-nummer 75133040
Bankrekeningnummer ING: IBAN NL53 INGB 0009 5134 08

Bestuur

Voorzitter a.i.:
De heer Davy Wertz
Sun-Plein 6
6373 LG Landgraaf
Tel. 06-12476218
Email: voorzitter@nederlandsedobermannclub.nl

Vicevoorzitter a.i.:
Mevrouw Anja Kloth
Strabeek 9
6301 HN Valkenburg 
Tel: 06-54797661

Secretaris:
Simone van de Haar
Michelsdick 5
D 47546 Kalkar
Tel: +49-2824-977731 
Email: secretaris@nederlandsedobermannclub.nl

Penningmeester:
Mevrouw Elly Elsenaar
Willem Alexanderstraat 33
3238 XS Zwartewaal 
Tel. 06-51706678
Email:
penningmeester@nederlandsedobermannclub.nl

Algemeen bestuurslid
Commissaris Sport en Welzijn:
De heer Davy Wertz
Sun-Plein 6
6373 LG Landgraaf
Tel. 06-12476218
Email: bestuurslid@nederlandsedobermannclub.nl

Administratie

Ledenadministratie:
Mevrouw Aster Storm-de Vries
Dotterbloem 11
2661 HV  Bergschenhoek
Tel. 06-51294812
Email:
ledenadministratie@nederlandsedobermannclub.nl

Sportadministratie:
Mevrouw Elly Elsenaar
Willem Alexanderstraat 33
3238 XS Zwartewaal 
Tel. 06-51706678
Email: sport@nederlandsedobermannclub.nl

Pupinformatie:
Mevrouw Marèse van der Hagen
Gossespad 12
5624 HD Eindhoven
Email:
pupinfo@nederlandsedobermannclub.nl

Gezondheidscommissie:
Mevrouw Tinie Dekker-Riemersma
Mevrouw Petra Reinders

Geschillencommissie:
De heer Johan Hollebeek

Media

Website/ Eindredactie nieuwsbrief:
Simone van de Haar

Redactie nieuwsbrief:
Mevrouw Elly Elsenaar
Willem Alexanderstraat 33
3238 XS Zwartewaal 
Tel. 06-51706678
Email:
redactie@nederlandsedobermannclub.nl

Sociale media: